تبلیغات

10 سریال جذاب سال 2017 که نباید از دست بدهید

باید گفت که بدون شک انتخاب بهترین سریال های تلویزیونی جدیدی که پخش آن ها در سال ۲۰۱۷ آغاز شده کار بسیاری سختی است و هر گاه که بخواهیم فهرستی کوتاه از بهترین سریال ها را انتخاب کنیم مجبور می شویم بسیاری از سریال های محبوب را نادیده بگیریم.

از همه مهم تر این که سلایق افراد متنوع و متفاوت بوده و نمی توان فهرستی را ارائه داد که همه ی افراد با آن موافق باشند. پس باید بگوییم که شاید اگر قرار بود هر ماه چنین فهرستی تهیه می شد سریال های متفاوتی در آن قرار می گرفتند. در هر حال قصد داریم در ادامه ی این مطلب ۱۰ سریال جدید و برتری که در سال ۲۰۱۷ برای اولین بار به نمایش درآمده و بیش از سریال های دیگر در تمامی رسانه های تصویری مورد استقبال منتقدان و تماشاگران قرار گرفته اند را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.


۱۰- دیترویتی ها- شبکه ی کمدی سنترال

ویژگی مهم کمدی «دیترویتی ها» (Detroiters) صداقتی است که در هر کدام از اپیزودهای آن دیده می شود بدون این که شاهد کوچک ترین نشانی از خودبینی و خودستایی در آن ها باشیم. این سریال داستان سم و تیم به ترتیب با بازی سم ریچاردسون و تیم رابینسون را روایت می کند که در یک شرکت تبلیغاتی کار کرده و علاقه ی بسیاری به همدیگر، خانواده و شهر خود، دیترویت دارند. این دو گاهی بدجنس شده و از در انتقام وارد می شوند اما از بدبینی و بی رحمی موجود در کمدی های امروزی خبری نیست.

10 سریال تلویزیونی برتری که پخش آن ها از سال 2017 آغاز شده است

آن ها عادات و تفریحات جالبی دارند. ناگهان سم رفته رفته به یک مرد ژیگولو تبدیل می شود که با زنان زیادی ارتباط برقرار می کند و در نهایت در می یابد که شیفته ی یکی از این زنان شده است. همچنین آن ها با یکی از مشتریان خود به مشکل برخورد می کنند که همگی این موضوعات داستان های شیرین سریال «دیترویتی ها» را تشکیل می دهند.
۹- رژیم غذایی سانتا کلاریتا- سرویس اینترنتی نت فلیکس

کمدی ترسناک «رژیم غذایی سانتا کلاریتا» (Santa Clarita Diet) داستان زوجی با بازی درو بریمور در نقش شیلا و تیموتی اولیفانت در نقش جوئل را روایت می کند که در زمینه ی مشاوره املاک فعالیت می کنند.

10 سریال تلویزیونی برتری که پخش آن ها از سال 2017 آغاز شده است 

زندگی آرام آن ها بعد از این که شیلا به یک زامبی تبدیل می شود به شدت تغییر می کند. شیلا نیاز دارد که از بدن انسان تغذیه کند و همزمان این موضوع را نیز از دیگران پنهان نگه دارد اما برخی از اطرافیان او به هویت زامبی شیلا پی می برند و این موضوع داستان های جالبی را برای او و خانواده اش به وجود می آورد. سریال پر است از شوخی های بامزه ای که از آن ها لذت خواهید برد.


۸- نبرد خوب- شبکه ی سی بی اس

سریال «نبرد خوب» (The Good Fight) در واقع دنباله ی سریال محبوب «همسر خوب» (The Good Wife) که اتفاقات یک سال بعد از پایان این سریال را روایت می کند. یک کلاهبرداری مالی باعث می شود که مایا به عنوان یک وکیل جوان اعتبار خود را از دست داده و تمامی پس انداز دوست و استادش را ببازد.

10 سریال تلویزیونی برتری که پخش آن ها از سال 2017 آغاز شده است 

این دو در نهایت مجبور می شوند موسسه ی حقوقی که در آن کار می کنند را ترک کرده و با یکی دیگر از دوستانشان در یک موسسه ی تحقیقاتی که بر روی پرونده های خشن پلیس کار می کنند مشغول شوند. این تغییر زمینه ی کاری اتفاقات جالبی را برای این سه همکار و دوست در پی دارد. ترس آن می رفت که این سریال نتواند موفقیت سریال قبلی را تکرار کند اما استقبال تماشاگران عکس این موضوع را به اثبات رسانده و دنیای سریال بسیار غنی و بی نقص ترسیم شده و هر کدام ا  شخصیت ها جذابیت خاص خود را دارند.


۷- هر بار یک روز، سرویس اینترنتی نت فلیکس

سریال «هر بار یک روز» (One Day at a Time) در واقع دنباله ای متفاوت برای یک سریال تلویزیونی در دهه های ۷۰ و ۸۰با همین نام اس. سریال داستان یک پرستار سابق ارتش ایالات متحده را روایت می کند که تنها شده و باید با کمک مادر کوبایی دمدمی مزاجش از دو فرزندش نگهداری کند. وی در مطب یک پزشک به نام دکتر استفن توبولوفسکی مشغول به کار بوده و دکتر توبولوفسکی به او اجازه می دهد که زودتر به خانه بازگشته و کارهای مربوط به فرزندان و مادرش را انجام دهد.

10 سریال تلویزیونی برتری که پخش آن ها از سال 2017 آغاز شده است

مشکلاتی که در زمان حضور در ارتش با آن ها درگیر بوده اکنون نیز زندگی و کار او را به مخاطره می اندازند. شوهر سابق او که یک نظامی سابق بوده و شرایط روانی خطرناکی دارد مشکلاتی را برای او به وجود می آورد که زندگی این پرستار را تهدید می کنند. این سریال به شیوه ای زیرکانه مسائلی همچون اختلال استرس پس از حادثه، نابرابری در پرداخت دستمزد، مشکلات نوجوانان در سنین بلوغ، تفاوت نسل ها و رسوم سنتی را به تصویر می کشد. این سریال بسیار محکم و گیرا بوده و وقتی تماشای آن را شروع کنید برای دیدن اپیزود بعدی صبر نخواهید کرد.
۶- خدایان آمریکایی، شبکه ی استارز

سریال «خدایان آمریکایی» (American Gods) با رسیدن کشتی دسته ای از وایکینگ ها به سواحل آمریکای شمالی آغاز می شود و بومیان آمریکایی با رگبار تیرهای خود این افراد را مجبرو به عقب نشینی می کنند. وایکینگ ها برای خدای موسوم به «اودین» قربانی هایی را انجام می دهند تا این که بادی وزیدن گرفته و آن ها را به خانه می رساند.

10 سریال تلویزیونی برتری که پخش آن ها از سال 2017 آغاز شده است 

در زمان کنونی فردی به نام «ماه تاریک» پس از مرگ همسرش در یک حادثه رانندگی از زندان آزاد می شود و در راه بازگشت به خانه با شخصی به نام «وندزدی» آشنا می شود که از او می خواهد به عنوان محافظ برای او کار کند. در ادامه ماه تاریک خود را گرفتار در نبرد بین خدایان قدیم و جدید می بیند که هر روز قوی تر از قبل می شوند. این سریال هر بار به گذشته باز می گردد و ارتباط داستان های گذشته و حال با پیش رفتن سریال مشخص می شود.


۵- ۱۳ دلیل چرا- سرویس اینترنتی نت فلیکس

سریال «۱۳ دلیل چرا» (۱۳ Reasons Why) را باید یکی از بهترین و جنجالی ترین سریال های جدید در سال ۲۰۱۷ دانست که داستان دختر نوجوانی را روایت می کند که به دلیل مشکلاتی که همکلاسی هایش برای او به وجود می آورند خودکشی می کند. خیانت ها، تنهایی و تهدیدهایی که یکی پس از دیگری در مدرسه برای یک دختر خوش قلب رخ می دهد راهی جز خودکشی برای وی باقی نمی گذارد. اما وی قبل از خودکشی صحبت هایش در مورد کسانی که باعث خودکشی او شده اند را روی ۱۱ نوار کاست ضبط کرده و ترتیبی می دهد که به نوبت به دست تمامی کسانی که اسم آن ها در این نوارها برده می شود برسد.

10 سریال تلویزیونی برتری که پخش آن ها از سال 2017 آغاز شده است

پیام او در این نوارها این است که تمامی اطرافیان و دوستان او فرصت این را داشته اند که او را از تنهایی درآورده و مانع خودکشی او شوند اما هر کدام با بی توجهی رنج او را نادیده گرفته اند. تماشای این سریال را به شما توصیه می کنیم زیرا بدون شک از دیدن آن لذت خواهید برد.
۴- ریوردَیل- شبکه ی سی وی (The CW)

اگر بخواهید سریال «ریوردیل» (Riverdale) را توصیف کنید باید آن را ترکیبی از سریال های «Gossip Girls» و «Twin Peaks» و کتاب های آرچی کمیک دانست. در یک تابستان پرحادثه و پس از مرگ یکی از دوستان ورزشکارش، آرچی اندروز از علاقه اش به موسیقی آگاه می شود. وی پس از آغاز سال ماقبل آخر تحصیلی خود علاقه اش به موسیقی را با یکی از دوستانش به نام بتی کوپر  که در همسایگی آن ها زندگی کرده و رازهای خودش را دارد در میان می گذارد. در این اثنا یک دختر زیبا و جنجالی از خانواده ای ثروتمند به شهر می آید  که توجه آرچی را به سرعت به خود جلب می کند. در ادامه بتی کوپر و این دختر دردسرساز نیز به سرعت با هم دوست می شوند.

10 سریال تلویزیونی برتری که پخش آن ها از سال 2017 آغاز شده است

سپس اتفاقاتی که در تابستان پر فراز و نشیب افتاده است روایت شده و حقایق جدیدی مشخص می گردد. این سریال اگر چه تمی نوجوانی دارد اما همزمان رازآلودی یک داستان پلیسی جنایی را نیز در خود دارد.
۳- دشمنی- شبکه ی FX

سریال «دشمنی» (Feud) نشان داده است که رایان مورفی در روایت داستان های سرراست و کوتاه استعداد خارق العاده ای دارد. این سریال در واقع دشمنی دراز مدت جوآن کرافورد و بتی دیویس، دو بازیگر سرشناس سینمای کلاسیک را به تصویر می کشد که نقش های این دو را به ترتیب جسیکا لانک و سوزان ساراندون ایفا می کنند.

10 سریال تلویزیونی برتری که پخش آن ها از سال 2017 آغاز شده است

اگر چه فیلم رابطه ی خصمانه ی این دو و همبازی شدنشان در فیلم «بر بیبی جین چه گذشت؟» (Happened to Baby Jane?) را به تصویر می کشد اما به شیوه ای ظریف سیاست های کمپانی که از این دو سوء استفاده کرده و آن ها را کنار گذاشت را محکوم می کند و این که شخصیت آن ها در انظار عمومی چه تاثیری بر روی شخصیت واقعی آن ها کذاشت را به خوبی نشان می دهد. تمامی بازیگران سرشناس حاضر در این سریال بازی های فوق العاده ای از خود ارائه داده اند که تماشای آن را لذت بخش خواهد کرد.
۲- داستان پیشخدمت- شبکه ی هولو (Hulu)

سریال «داستان پیشخدمت» (The Handmaid’s Tale) به خوبی و با ظرافت تاثیرات جنسیت انسان ها، روابط شخصی و زندگی در یک شهر فاسد با تفکرات مذهبی پیوریتنی (puritanical) را به تصویر می کشد. در واقع سریال داستان جامعه ای در آینده را روایت می کند که در آن میزان قدرت باروری افراد به دلیل بیماری های مقاربتی و آلودگی های زیست محیطی به شدت کاهش یافته و در این آشوب یک حکومت دینی مسیحی بعد از یک جنگ داخلی ویرانگر در ایالات متحده به قدرت می رسد. رهبران متعصب این حکومت جامعه ای طبقه بندی شده و به خصوص زنان اجازه ی کار کردن، داشتن اموال و پول و حتی خواندن را ندارند.

10 سریال تلویزیونی برتری که پخش آن ها از سال 2017 آغاز شده است

در این میان زنان جوانی که به آن ها «پیشخدمت» (handmaid) گفته می شود و تنها زنانی هستند که توان باروری دارند توسط افراد بانفوذ طبقه ی بالای جامعه استثمار می شوند. هر یک از این زنان در صورت کوچک ترین خطایی اعدام خواهند شد. داستان به مصائب یکی از این زنان که قبلاً زندگی شیرینی داشته و اکنون مورد سوء استفاده قرار می گیرد می پردازد.
۱- لژیون- شبکه ی FX

سریال «لژیون» (Legion) داستان مرد جوانی به نام دیوید هالر را روایت می کند که به وی اعلام می شود به بیماری اسکیزوفرنی مبتلا شده و برای مدتی در مراکز درمانی بیماران روانی بستری می شود. وی پس از دیدار با یک بیمار روانی دیگر در می یابد که مشکل او فراتر از یک بیماری روانی است و او او توانایی های خارق العاده ای دارد.

10 سریال تلویزیونی برتری که پخش آن ها از سال 2017 آغاز شده است 

در ادامه وی مورد بازجویی های مقامات پلیس قرار می گیرد و در ادامه اتفاقات جالبی برای وی و اطرافیانش و تعدادی فرد غریبه رخ می دهد که همگی به توانایی های ذهنی خارق العاده ی دیوید هالر مربوط می شوند. عوامل سرشناسی در این سریال حضور دارند که سریال «لژِیون» را به سریالی قابل توجه و دیدنی تبدیل کرده اند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

 • ترفند هایی برای خوشمزه تر شدن سوپ و خورش

  بهتر است از مواد تازه استفاده کنید با این حال استفاده از برخی سبزیجات کنسروی یا یخ زده مانند نخود و ذرت مشکلی ندارد. _. سوپ سرد باید در ظرف سرد سرو...

 • طرز تهیه یک آب دوغ خیار فوق العاده خوشمزه و مجلسی

  درست کردن آب دوغ خیار در فصل تابستان دارای بازار داغ‌تر از خود این گرما هم می‌باشد که افراد بخاطر ماهیت خنک و فوق العاده دلنشین آب دوغ خیار آن را...

 • دستور تهیه ماکارونی لقمه ای

  مواد لازم: ماکارونی شکل دار پنیر موزارلا مواد روی پیتزا (قارچ، زیتون، فلفل دلمه ای، و اسفناج) البته این مواد رو می‌تونید به دلخواهتون اضافه کنید....

 • طرز تهیه خوراک گوجه و بادمجان ورقه ای

  خوراک گوجه و بادمجان ورقه‌ای ۱. ۳ عدد بادمجان را با پوست بشویید، ورقه کنید، کمی نمک بزنید و بعد از مدتی در کمی روغن تفت دهید. ۲. سه عدد سیب‌زمینی...

 • طرز تهیه پاستا پنه آلفردو، خوشمزه و متفاوت

  پاستا پنه آلفردو یکی از انواع پاستاست. پاستا یک غذای ایتالیایی است ولی تقریبا در تمام دنیا درست می‌شود. این غذای محبوب را با سس‌های...

 • شیرینی مرنگ پشمکی ویژه

  شیرینی مرنگ پشمکی امروز قصد داریم یک شیرینی ویژه را به شما عزیزان آموزش دهیم. در ادامه مطلب زیر با طرز تهیه شیرینی مرنگ پشمکی ویژه شما را...

 • پاستای فاهیتا

  مواد لازم: پاستا پنه       250 گرم      فیله مرغ           400عدد       فلفل دلمه ای رنگی      2 عدد شیر              1 فنجان       آب مرغ...

 • رولت مرغ و سیب زمبنی

  مواد لازم: مرغ خام چرخ شده     500 گرم          تخم مرغ                 1 عدد               سس خردل            1 ق غ سیب زمینی پخته       350...

 • با این میلک شیک‌ها کافی‌شاپ را به خانه خود ببرید

  میلک شیک یک نوع نوشیدنی خنک  تابستانی است که از شیر، بستنی، شکر( شیرین کننده های دیگر) و انواع میوه­ تهیه می­ شود. میلک شیک به دو...

 • طرز تهیه نان همبرگر خانگی

  نکاتی در مورد مواد اولیه پخت نان یکی از رموز تهیه نان‌های مطبوع و با کیفیت در منزل، رعایت تناسب مواد اولیه می‌باشد. برخی از این مواد نقش مهم‌تر و...

 • طرز تهیه همبرگر خانگی به روش مک‌دونالد

  تهیه همبرگر خانگی یکی از سالم‌ترین و لذت‌بخش‌ترین فست‌فود‌ها در منزل است. برای این منظور کافی است به چند نکته توجه کنید. نکته قابل توجه برای تهیه...

 • طرز تهیه پای آلو

  طرز تهیه پای آلو، عصرانه خوشمزه تابستانی به گزارش «تابناک با تو»؛ فصل تابستان، فصل میوه های رنگارنگ است. در فصل تابستان که آلو...

 • طرز تهیه ته چین مرغ خوشمزه

  طرز تهیه ته چین مرغ خوشمزه و مجلسی نکات و اصولی دارد که آگاهی از آن به شما کمک می کند تا غذایی با کیفیت‌تر و لذیذتر تهیه کنید. ته چین...

 • طرز تهیه همبرگر خانگی خوشمزه

  طرز تهیه همبرگر خانگی نکات و اصولی دارد که دانستن آن برای تهیه یک ساندویچ همبرگر خوشمزه، خالی از لطف نیست. در تهیه...

 • غذا‌های تابستانی با گوجه فرنگی؛ از پیتزا مارگاریتا تا سس سالسا

  وب‌سایت سرآشپز پاپیون: تابستان که می شود نه تنها سبد میوه و سبزی خانواده تغییری عمده می کند و ما با رنگین کمانی از طعم و مزه روبه رو می شویم...

 • طرز تهیه شیرینی شطرنجی و مواد لازم این شیرینی

  شیرینی شطرنجی دارای شکل و رنگ بندی جالبی است و البته طعم خوبی نیز دارد و در این مطلب مواد لازم و طرز تهیه آن را به شما می گوییم.  مواد لازم...

 • روش تهیه‌ی پیراشکی پیازچه و تخم مرغ

  مواد اولیه: برای خمیر: آرد سفید ۲ پیمانه شیر ۱/۲ پیمانه خمیرمایه فوری ۴ گرم تخم مرغ کوچک ۱ عدد شکر ۱/۲ قاشق چایخوری روغن ۱ قاشق غذاخوری نمک ۱/۴...

 • روش تهیه‌ی سالاد نیکویس

  مواد اولیه: سینه مرغ (پخته و خردشده): ۲۰۰ گرم سیر (خردشده): ۱ حبه کاهو (درشت خردشده): ۱۰۰ گرم تخم مرغ (آب پز): ۴ عدد سیب زمینی کوچک (پخته و درشت...

 • یک تارت رژیمی برای لاغر شدن!!

  مواد لازم برای تارت گوجه و کدو رژیمی روغن زیتون: ۲ قاشق سوپخوری پیاز: ۱ عدد پنیر پارمزان: ۱۵۰ گرم خمیر هزارلا: ۴۰۰ گرم گوجه فرنگی: ۱ عدد تخم مرغ:...

 • طرز تهیه خورش مرغ و اسفناج مجلسی، بسیار خوشمزه و مقوی

  این خورش بسیار خوشمزه و مقوی و در عین حال گزینه مناسبی برای مجالس و پذیرایی از مهمانهایتان است. حتما امتحان کنید. با ما همراه شوید… زمان پخت: ۴ – ۳...

 • طرز تهیه کوکو سیب زمینی شکم پر مخصوص

  سیب زمینی شکم پر یکی از خوشمزه‌ترین خوراکی‌هایی است که میتوان برای پیک نیک‌ها تهیه کرد. این غذا بسیار خوشمزه بوده و مخصوصا گزینه مناسبی برای وعده...

 • طرز تهیه املت نخود فرنگی ، بسیار سریع و خوشمزه

  در این پست طرز تهیه املت نخود فرنگی را به علاقمندان آموزش میدهیم. این املت بسیار خوشمزه و مغذی بوده و در ۵ دقیقه تهیه میشود. با ما همراه شوید… املت...

 • طرز تهیه کوکی با بستنی

    طرز تهیه کوکی با بستنی به گزارش «تابناک با تو»؛ کوکی با بستنی عصرانه کوچک خوشمزه‌ای است که در این روز‌های داغ تابستانی بسیار می...

داغ ترین اخبار

 • طرز تهیه شیرینی شطرنجی و مواد لازم این شیرینی

  شیرینی شطرنجی دارای شکل و رنگ بندی جالبی است و البته طعم خوبی نیز دارد و در این مطلب مواد لازم و طرز تهیه آن را به شما می گوییم.  مواد لازم...

 • طرز تهیه همبرگر خانگی به روش مک‌دونالد

  تهیه همبرگر خانگی یکی از سالم‌ترین و لذت‌بخش‌ترین فست‌فود‌ها در منزل است. برای این منظور کافی است به چند نکته توجه کنید. نکته قابل توجه برای تهیه...

 • با این میلک شیک‌ها کافی‌شاپ را به خانه خود ببرید

  میلک شیک یک نوع نوشیدنی خنک  تابستانی است که از شیر، بستنی، شکر( شیرین کننده های دیگر) و انواع میوه­ تهیه می­ شود. میلک شیک به دو...

 • رولت مرغ و سیب زمبنی

  مواد لازم: مرغ خام چرخ شده     500 گرم          تخم مرغ                 1 عدد               سس خردل            1 ق غ سیب زمینی پخته       350...

 • پاستای فاهیتا

  مواد لازم: پاستا پنه       250 گرم      فیله مرغ           400عدد       فلفل دلمه ای رنگی      2 عدد شیر              1 فنجان       آب مرغ...

 • شیرینی مرنگ پشمکی ویژه

  شیرینی مرنگ پشمکی امروز قصد داریم یک شیرینی ویژه را به شما عزیزان آموزش دهیم. در ادامه مطلب زیر با طرز تهیه شیرینی مرنگ پشمکی ویژه شما را...

 • غذا‌های تابستانی با گوجه فرنگی؛ از پیتزا مارگاریتا تا سس سالسا

  وب‌سایت سرآشپز پاپیون: تابستان که می شود نه تنها سبد میوه و سبزی خانواده تغییری عمده می کند و ما با رنگین کمانی از طعم و مزه روبه رو می شویم...

 • طرز تهیه همبرگر خانگی خوشمزه

  طرز تهیه همبرگر خانگی نکات و اصولی دارد که دانستن آن برای تهیه یک ساندویچ همبرگر خوشمزه، خالی از لطف نیست. در تهیه...

 • طرز تهیه ته چین مرغ خوشمزه

  طرز تهیه ته چین مرغ خوشمزه و مجلسی نکات و اصولی دارد که آگاهی از آن به شما کمک می کند تا غذایی با کیفیت‌تر و لذیذتر تهیه کنید. ته چین...

 • طرز تهیه پای آلو

  طرز تهیه پای آلو، عصرانه خوشمزه تابستانی به گزارش «تابناک با تو»؛ فصل تابستان، فصل میوه های رنگارنگ است. در فصل تابستان که آلو...