تبلیغات

ترامپ: 25 سال به کره شمالی باج دادیم/ مذاکره، جواب نمی‌دهد

خبرگزاری رویترز (Reuters) با انتشار گزارشی به انعکاس اظهارات دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در رابطه با کره شمالی پرداخته است.

دونالد ترامپ با تکرار لفاظی های شدید خود علیه کره شمالی در حساب توییتر خود نوشت: "آمریکا پیش از این با کره شمالی گفتگو کرده است و برای مدت 25 سال به آن ها باج داده ایم. گفتگو کردن پاسخ کره شمالی نیست."

به گزارش سرویس بین‌الملل کمونه ، خبرگزاری رویترز (Reuters) با انتشار گزارشی به انعکاس اظهارات دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در رابطه با کره شمالی پرداخته است.

در این گزارش که تحت عنوان "ترامپ می گوید حرف زدن، پاسخ کره شمالی نیست" منتشر شده است، می خوانیم:

«رئیس جمهور آمریکا روز چهارشنبه هر گونه مذاکره دیپلماتیک با کره شمالی را رد کرده و گفت: "صحبت کردن، پاسخ کره شمالی نیست." این اظهارات یک روز پس از آن صورت می پذیرد که موشک شلیک شده توسط کره شمالی از حریم هوایی ژاپن عبور کرده و این اقدام به صورت بین المللی محکوم شده است.

دونالد ترامپ با تکرار لفاظی های شدید خود علیه کره شمالی در حساب توییتر خود نوشت: "آمریکا پیش از این با کره شمالی گفتگو کرده است و برای مدت 25 سال به آن ها باج داده ایم. گفتگو کردن پاسخ کره شمالی نیست."»

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار