تبلیغات

مقامات اردنی با بازگشت کادر دیپلماتیک رژیم صهیونیستی به امان مخالفت کردند

طرف اردنی بازگشت کادر سفارت رژیم صهیونیستی به امان را مشروط به محاکمه افسر قاتلی کرده که دو شهروند اردنی را در ساختمان وابسته به سفارت این رژیم به قتل رساند.یک روزنامه صهیونیستی (چهارشنبه) از مخالفت مقامات اردنی با بازگشت کادر دیپلماتیک رژیم صهیونیستی به امان پیش از محاکمه افسر قاتل این رژیم خبر داد.

به گزارش روزنامه صهیونیستی "یدیعوت آحارونوت"، طرف اردنی بازگشت کادر سفارت رژیم صهیونیستی به امان را مشروط به محاکمه افسر قاتلی کرده که دو شهروند اردنی را در ساختمان وابسته به سفارت این رژیم به قتل رساند.

این روزنامه افزود: در پی تشدید تنش‌های دیپلماتیک میان اردن و رژیم صهیونیستی، امان مطالبات خود را افزایش داده است تا بدان جا که بازگشت کادر دیپلماتیک "اسرائیلی" را مشروط به فردی غیر از "عینات شلاین" سفیر این رژیم و محاکمه افسر قاتل کرده است. شلاین پس از ورود به سرزمین های اشغالی مورد استقبال بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی قرار گرفت.

به گفته این روزنامه، وزارت خارجه اردن، شلاین را بخشی از بحران می داند.

یدیعوت آحارونوت به نقل از منابع آگاه دیپلماتیک ادامه داد: تل‌آویو مجبور خواهد شد به منظور بهبود روابط دیپلماتیک میان این رژیم و اردن، مقابل خواسته‌های اردن عقب نشینی و فردی را جایگزین شلاین کند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار