تبلیغات

ریسک شکست‌خورده برانکو، مثلث بی‌خطر

برانکو در این فصل تفاوت ویژه‌ای با برانکویی که پیش از این در پرسپولیس وتیم‌ملی می‌شناختیم دارد.

برانکو این فصل با اتکا به نیمکت خوبی که دارد هم از روش چرخشی در تیمش استفاده می‌کند، هم تعویض می‌کند و هم در طول ۹۰ دقیقه بازی با چند سیستم مختلف را امتحان می‌کند. اتفاقاتی که پیش از این از برانکو ندیده بودیم اما این فصل هواداران را حسابی غافلگیر کرده است.
سرمربی پرسپولیس در این بازی از سیستم جدیدی در تیمش استفاده کرد. استفاده همزمان از سه مهاجم تیمش. پیش از این مهاجمان پرسپولیس به صورت زوج در خط حمله استفاده می‌شدند و پیش نیامده بود که هر سه با هم در زمین حضور داشته باشند. در بازی مقابل پیکان اما برانکو سنت‌شکنی کرد و طارمی، منشا و علیپور را در نیمه دوم همزمان در زمین گذاشت.
این مربی که دوست نداشت بعد از یک برد شیرین در آسیا با شکست مقابل پیکان روند تیمش متوقف شود از تمام پتانسیلش استفاده کرد تا به گل برسد اما در نهایت موفق نشد. اولین استفاده از سه مهاجم در این بازی نتیجه نداد و بخشی از آن را می‌توان به خستگی بازیکنان ارتباط داد اما بی‌شک خط حمله با حضور سه بازیکن بسیار گل‌زن و آماده، برای هر تیمی می‌تواند کابوسی وحشتناک باشد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار